Dunavox DX-181.490DCK Холодильник для вина
Dunavox DX-181.490DCK Холодильник для вина купити
Dunavox DX-181.490DCK Холодильник для вина Київ
Винна шафа Dunavox DX-181.490DCK - компресорна винний холодильник для дому на 181 пляшок з двома зонами охолодження та чорними скляними дверима.
Винна шафа Dunavox DX-181.490DCK має такий самий об'єм, як і модель Dunavox DX-181.490DBK, Dunavox DX-181.490SDSK , Dunavox DX-181.490DMBK , але відрізняється можливістю вибору кольору фасаду з палітри кольорів представленої брендом Dunavox. Підберіть ідеальний колір вашої винної шафи, вибравши між глянсовою та матовою поверхнею. Це рішення не лише підкреслить індивідуальність вашого інтер'єру, а й забезпечить гармонійне поєднання з іншими елементами дизайну.
Опис холодильника для вина Dunavox DX-181.490DCK:
- Дерев'яні полиці з бука на роликових напрямних, оснащених стопором. Спеціально не оброблені лаком, щоби не було шкідливого запаху.
- Пляшки укладаються у 2 ряди по глибині. При висуванні полиці дуже зручно брати їх навіть із далекого ряду.
- Фасад дверей виконаний із скла чорного кольору без рамки.
- Скло тоноване забезпечує захист від ультрафіолетових променів.
- Ручка дверей пластикова втоплена, знаходиться як із боку дверей, так і на верхній частині дверей.
- Корпус металевий чорного кольору.
- Двері можуть бути перенавішені на інший бік. Обладнанi замком.
- Панель управління винної шафи із зручними сенсорними кнопками управління.
- Внутрішнє підсвічування та індикатор температури виконані на світлодіодах приємного синього кольору.
- Рівень шуму всього 40 дБ, шафа дуже тиха.
- Температуру можна виставити будь-яку в діапазоні верхньої зони 5 °C - 12 °C, нижньої 12 °C - 22 °C. Різниця температур між верхньою та нижньою зонами, що рекомендується, не повинна перевищувати 6°C.
Винна шафа може бути вбудовуваною і окремо стоячою.
Охолодження системи компресора організовано через вентиляційні ґрати внизу шафи.
Винну шафу не можна встановлювати на теплу підлогу або поруч із батареями.
Функції винного холодильника Dunavox DX-181.490DCK:
Циркуляція повітря – у кожній зоні забезпечується примусова вентиляція для рівномірного охолодження навіть заповненої шафи.
Вугільний фільтр – очищення повітря всередині шафи за допомогою фільтра (рекомендується міняти 1 раз на рік)
Основні характеристики шафи для вина Dunavox DX-181.490DCK:
Кількість пляшок | 181 |
Кількість зон охолодження | 2 |
Діапазон температур | вiд +5ºС до +22ºС |
Габарити (В/Ш/Г), мм | 1835/655/680 |
Рівень шуму, дБ | 40 |
Вага, кг | 108 |
Купити винну шафу можна з доставкою по Києву чи будь-яке місто України на спеціальних умовах!